logo vivaoliva

projekt realizowany przez
Fundację Wspólnota Gdańska

logo wspólnota gdańska

Skarby Oliwian

skarby oliwian

Wesprzyj nas 1%

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 0000286430

Podsumowanie roku 2021 - kliknij tutaj, aby zobaczyć

Dokumenty informacyjne

instytucja


logotyp instytucji

TORELL - Danuta Wingert i Wspólnicy– Spółka Jawna

Adres
80-339 Gdańsk Oliwa
ul. Bitwy Oliwskiej 34

Kontakt
tel. stac. 58 554 17 91
mail. gdansk@torell.pl
www.torell.pl

TORELL to firma, działająca na rynku od 1990 roku, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych, urządzeń Auto ID oraz klimatyzacji. Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości urządzeń oraz funkcjonalne i nowoczesne technologie. Proponujemy zakup urządzeń elektronicznych, w tym kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, wiodących marek: Sharp, EPSON, Samsung, Daikin oraz Honeywell. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem lokali i punktów handlowych w systemy POS, systemy gastronomiczne czy kolektory danych. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż czytników kodów kreskowych, metkownic i wielu innych urządzeń.

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku polskim pozwoliło naszej firmie nie tylko uzyskać stabilną pozycję, lecz także stać liderem w branży urządzeń fiskalnych. Przygotowując jak najszerszą i najbardziej różnorodną ofertą oraz opierając się o rozbudowaną sieć sprzedaży i serwisu w całym kraju, jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi firmami na rynku, dzięki czemu cały czas zdobywamy uznanie w oczach nowych Klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm i pełne zaangażowanie w realizowane działania. Od samego początku naszej działalności jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kas fiskalnych SHARP.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań optymalnie dostosowanych do potrzeb Klienta. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu. Współpraca zaczyna się od dokładnej analizy oczekiwań naszych Klientów, tak by satysfakcja była wspólnym mianownikiem przygotowanej oferty. Oferowane przez nas rozwiązania wyróżnia wysoka jakość i innowacyjność. Urządzenia elektroniczne, dostępne w naszym asortymencie, są ekonomiczne w eksploatacji, przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz odwiedzania naszego wybranego oddziału – w Warszawie, Gdańsku lub Lublinie.

wróc do góry