logo vivaoliva

projekt realizowany przez
Fundację Wspólnota Gdańska

logo wspólnota gdańska

Niedz. 09 sierpnia 2020

<--    sierpień 2020   -->
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb

Wesprzyj nas 1%

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 000286430

Podsumowanie roku 2019 w liczbach - kliknij tutaj, aby zobaczyć

Skarby Oliwian

skarby oliwian

znajdź w Oliwie

Banery

Korzystasz z tej www? zobacz

wydarzenie


OPOWIEŚCI RÓŻNEJ TREŚCI VOL. X. improwizacja

organizator: Pub Spółdzielnia
kiedy? rozpoczyna się 2016.06.07 kończy 2016.06.07, 20.00-23.00
gdzie? wtorek / 7 czerwca / 20.00, Pub Spółdzielnia, 80-307 Gdańsk Oliwa, ul. Abrahama 7

Po krótkiej przerwie powracają :)

OPOWIEŚCI RÓŻNEJ TREŚCI vol. X

07-06-2016 o godz. 20.00 w Pubie Spółdzielnia.

Kolejny sympatyczny wieczór, podczas którego różni mówcy, gadacze, bajarze, anegdotyści, wystąpią z cichości i podzielą się z widownią swoją Opowieścią.

Opowieści te mogą być przeróżne. Niech będą magiczne, refleksyjne, miłosne, zabawne lub traumatyczne. Niech czerpią z życia i doświadczenia Opowiadającego i niech wciągną i zabiorą w podróż Słuchającego! Niech nie będą próbowaniem swoich stendapów, czy opowiadaniem dowcipów - to nie ten wieczór:)

Wieczór dzieli się na dwie części - w pierwszej, konkursowej, udział weźmie maksymalnie siedmiu Opowiadaczy. Po ich siedmiominutowych Opowieściach, widzowie w tajnym głosowaniu będą mogli wybrać najlepszego Opowiadacza. Zwycięzca zgarnia całą pulę, na którą złoży się wpływ z biletów i Licytacji (patrz poniżej).

W trakcie każdej Opowieści konkursowej może dojść do Licytacji. Wywoływana ona jest przez Widza, który nie chce dalej słuchać danej Opowieści. Oczywiście widzowie, którzy chcą, mogą owego niechętnego Widza przelicytować. Opowiadacz na czas Licytacji robi przerwę i czeka na werdykt - czy więcej pieniędzy widzowie postawią, by kontynuował, czy by przestał. Zebrane w Licytacji pieniądze zasilają pulę dla zwycięzcy. W trakcie każdej Opowieści może odbyć się tylko jedna Licytacja.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie się na mejl: opowiesci.roznej.tresci@gmail.com

W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny oraz krótki opis swej Opowieści (w przypadku wielu zgłoszeń, gospodarz Wojciech chce się na czymkolwiek oprzeć przy wyborze; a wybierze tylko siedmioro).
Gospodarz wieczoru zastrzega sobie prawo odmówienia występu któremukolwiek zgłoszonemu, nawet już podczas wieczoru, bez podania powodu (choć pewnie go poda, bo jest wychowany). Dlatego Opowiadacze - nie przesadzajcie z alkoholem!
Za treści Opowieści gospodarz, ani Pub Spółdzielnia nie odpowiadają - te oceniają sami widzowie i mogą skorzystać z Licytacji, by przerwać daną Opowieść.

Druga część jest otwarta dla wszystkich wolnych strzelców, którzy bez ciśnienia konkursowego dzielą się swoją Opowieścią. Robi to też ochoczo gospodarz wieczoru, Wojciech Tremiszewski.

Serdecznie zapraszamy Opowiadaczy i tych, którzy chcą posłuchać cudzych historii!

Wojciech Tremiszewski i Pub Spółdzielnia.

Wejściówki na całość 5 zł. Do nabycia w Pubie Spółdzielnia.
tel. rezerwacja 507 520 940
Do zobaczenia

foto: Fotomuza - Wojtek 'Rojo' Rojek

wróc do góry