logo vivaoliva

projekt realizowany przez
Fundację Wspólnota Gdańska

logo wspólnota gdańska

Niedz. 09 sierpnia 2020

<--    sierpień 2020   -->
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb

Wesprzyj nas 1%

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 000286430

Podsumowanie roku 2019 w liczbach - kliknij tutaj, aby zobaczyć

Skarby Oliwian

skarby oliwian

znajdź w Oliwie

Banery

Korzystasz z tej www? zobacz

wydarzenie


Gdańskie Dni Sąsiadów w Oliwie

organizator: Galeria Sztuki Warzywniak
kiedy? rozpoczyna się 2013.04.26 kończy 2013.05.26,
gdzie? ŚWIĘTUJ CODZIENNIE, Wszędzie!,

Ruszyła rejestracja spotkań na Gdańskie Dni Sąsiadów 2013!

Rejestracja wydarzeń w ramach tegorocznych Gdańskich Dni Sąsiadów, które odbywać się będą od 26 kwietnia do 26 maja, właśnie ruszyła! To niepowtarzalna okazja nie tylko do spotkania i bliższego poznania swoich sąsiadów i sąsiadek, ale także do sprawdzenia się w roli gospodarza i organizatora lokalnego wydarzenia. Rejestrując spotkanie na stronie www.gdansk.dnisasiadow.gda.pl lub w Punkcie Informacji Kulturalnej Instytutu Kultury Miejskiej, można otrzymać pakiet startowy pomocny w organizacji imprezy, a przysyłając relację, wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. meble i grille ogrodowe, lampy solarne, śpiwory oraz książki i albumy o Gdańsku.

Rodzinny piknik, międzypokoleniowy grill, festyn osiedlowy, czy święto ulicy można zarejestrować na stronie www.gdansk.dnisasiadow.pl, w zakładce „Zarejestruj się” lub w Punkcie Informacji Kulturalnej (ul. Długi Targ 39/40), a następnie odebrać pakiet startowy, w skład którego wchodzą: koszulki, kubki, serwetki, girlandy, plakaty i zaproszenia do samodzielnego wypełnienia danymi o imprezie, naklejki-identyfikatory oraz poradnik „10 dobrych rad aby święto było udane”.

Każdy, kto przyśle pisemną i fotograficzną relację ze zorganizowanego przez siebie wydarzenia, ma szansę wygrać nagrody - zestawy mebli ogrodowych, parasole, lampy solarne, grille, śpiwory oraz książki, albumy i maskotki. Losowanie nagród odbędzie się 22 czerwca o godz. 16.00 w ramach uroczystości Urodziny Galerii Sztuki Warzywniak na ul. Opata Jacka Rybińskiego 25 w Gdańsku Oliwie.

Gdańskie Dni Sąsiadów to okazja do spotkania i poznania swoich sąsiadów i sąsiadek. Zabawa na świeżym powietrzu, spotkanie przy grillu czy święto ulicy - jest wiele sposobów, by wspólnie spędzić czas. Warto to zrobić, bo chociaż widzimy się często, mijamy na schodach i spotykamy w osiedlowym sklepie, nie zawsze zwracamy na siebie uwagę, nie mamy okazji poznać się bliżej. Czas to zmienić!  Relacje z dotychczasowych edycji Gdańskich Dni Sąsiadów pokazują, że takie spotkanie może się okazać świetną zabawą!

Przyłącz się już dziś!

Zapraszają:
 
Urząd Miasta Gdańsk
Instytut Kultury Miejskiej
Fundacja Wspólnota Gdańska
Straż Miejska w Gdańsku   

Sponsorem tegorocznej edycji Gdańskich Dni Sąsiadów jest firma GAZ-SYSTEM.

Więcej informacji o projekcie:
www.gdansk.dnisasiadow.pl
www.facbook.com/GdanskieDniSasiadow

wróc do góry