logo vivaoliva

projekt realizowany przez
Fundację Wspólnota Gdańska

logo wspólnota gdańska

Wt. 21 września 2021

<--    wrzesień 2021   -->
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb

Wesprzyj nas 1%

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 0000286430

Podsumowanie roku 2020 - kliknij tutaj, aby zobaczyć

Skarby Oliwian

skarby oliwian

znajdź w Oliwie

Banery

Korzystasz z tej www? zobacz

instytucja


logotyp instytucji

Skutery Rowery Serwis Lech Czekaj

Adres
80-355 Gdańsk
ul. Beniowskiego 80

Kontakt
tel. kom. 511 533 507
mail. leszekk4@o2.pl

Dwóch Lechów – dziadek i wnuk – a wokół sterty rowerowych części, tajemniczych urządzeń, mechanicznych przedmiotów, z trudem rozpoznawalnych przez niewprawne oko. Żaden rower ani skuter nie mają przed Lechami tajemnic. Firmę założył Lech junior 2 lata temu, ze środków zdobytych w programie Gdańskiej Fundacji Menadżerów „Biznes na start”. Lech senior pomaga wnukowi, bo zleceń jest coraz więcej, a doba nie chce się wydłużyć.

Pan Lech jest technikiem elektrykiem, ale terminował też u wulkanizatora. Dziadek natomiast posiada tytuł mistrza… okrętowego.

Miłość do dwóch kółek (rowerowych) sprawiła, że pan Lech nie wahał się otworzyć warsztatu, a skutery miały być czymś w rodzaju modnego dodatku. Tymczasem wielbiciele skuterów zjeżdżają do panów Lechów z całego Trójmiasta.

Problemem jest oczywiście sezonowość. Wiadomo, że tylko nieliczni korzystają z obu tych środków lokomocji poza okresem od marca do września. Lech junior chce temu zaradzić i już obmyśla plan rozszerzenia działalności. Co to będzie? Może sklep z profesjonalnymi częściami do rowerów i skuterów, ale może coś z zupełnie innej branży…

wróc do góry