logo vivaoliva

projekt realizowany przez
Fundację Wspólnota Gdańska

logo wspólnota gdańska

Wt. 21 września 2021

<--    wrzesień 2021   -->
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb

Wesprzyj nas 1%

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 0000286430

Podsumowanie roku 2020 - kliknij tutaj, aby zobaczyć

Skarby Oliwian

skarby oliwian

znajdź w Oliwie

Banery

Korzystasz z tej www? zobacz

instytucja


logotyp instytucji

VIVA OLIVA

Adres
Gdańsk


Kontakt
www.vivaoliva.pl

VIVA OLIVA, to inicjatywa obywatelska, której celem jest integracja działań oliwskich placówek kultury, sztuki i edukacji dla dobra mieszkańców, poprawy jakości edukacji i zwiększenia atrakcyjności dzielnicy.

Zaczynamy od wzajemnej wymiany informacji o działaniach podejmowanych przez każdą z tych placówek i wspólnej promocji wszystkich działań oraz uruchomienia strony internetowej www.vivaoliva.pl, która będzie główną, choć nie jedyną formą prezentacji tych działań.

Planujemy także wspólnie organizować Święto Oliwy VIVA OLIVA, które będzie się odbywało co roku w pierwszy weekend czerwca.

Nasze działania są skierowane przede wszystkim do mieszkańców dzielnicy. Wychodzimy z założenia, że jeżeli imprezy będą atrakcyjne dla Oliwian, będą także przyciągały osoby spoza dzielnicy i spoza Gdańska.

Być może nasze działania zostaną ukoronowane oficjalnym podpisaniem porozumienia "Partnerstwa dla Oliwy", tak jak to się zdarzyło m.in. na Oruni i na Starym Przedmieściu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, którym zależy na rozwoju Oliwy: artystów, animatorów i menadżerów kultury, pedagogów, kawiarnie, restauracje, hotele i inne przedsiębiorstwa…

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny 601 622 222 lub 600 800 161, e-mailowy: astel@vivaoliva.pl lub wizytę w Galerii Sztuki Warzywniak przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 25 w godzinach 9.00 - 16.00.

 

wróc do góry