logo vivaoliva

projekt realizowany przez
Fundację Wspólnota Gdańska

logo wspólnota gdańska

Wt. 21 września 2021

<--    wrzesień 2021   -->
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb

Wesprzyj nas 1%

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 0000286430

Podsumowanie roku 2020 - kliknij tutaj, aby zobaczyć

Skarby Oliwian

skarby oliwian

znajdź w Oliwie

Banery

Korzystasz z tej www? zobacz

instytucja


logotyp instytucji

Hotel Oliwski

Adres
80-332 Gdańsk Oliwa
ul. Piastowska 1

Kontakt
tel. stac. 58 761 66 10
mail. recepcja@oliwski.pl
www.hoteloliwski.pl

Hotel Oliwski to świetny wybór dla osób szukających noclegu w miejscu, które pozwala w szybki i łatwy sposób dotrzeć do najważniejszych punktów w Trójmieście. Lokalizacja przy głównej trasie łączącej Gdańsk z Sopotem i Gdynią nieopodal stacji SKM umożliwia sprawne dotarcie do miejsc takich jak lotnisko, dworzec kolejowy, centra handlowe (Galeria Bałtycka – 3 km), Hala Ergo Arena (2,5 km) czy stadion PGE Arena (7 km).

W promieniu 1 km od hotelu znajdują się liczne centra biznesowe, takie jak Olivia Business Centre, Arkońska Business Park, Alchemia oraz uczelnie wyższe : Uniwerytet Gdański , AWFiS i Wyższa Szkoła Zarządzania. Kilkuminutowy spacer pozwoli dotrzeć do Katedry Oliwskiej, Starej Oliwy oraz Parku Oliwskiego.

Wybudowany w 2007 roku hotel urządzony jest i wyposażony według najnowszych standardów, dzięki czemu zapewnia doskonałe warunki do pracy i wypoczynku.  Do dyspozycji naszych Gości są całodobowa recepcja, lobby bar, podziemny parking, przechowalnia bagażu i winda, a cały obiekt jest w zasięgu bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

wróc do góry